koty brytyjskie sphinx
koty brytyjskie, sphinxkoty brytyjskie, sphinx
IC Kejsi Apus*PL
International Champion

BRI bs

grupa krwi - A

Fel V, FIP, FIV - wynik negatywny

koty brytyjskie, sphinx
EC Denzel Fondor*PL
Europa Champion

BRI c 22 CPC

grupa krwi - A

Fel V, FIP, FIV - wynik negatywny, PKD DNA: N/N
koty brytyjskie, sphinx

1. FUGA Milhari*PL - kotka w nowym domu

BRI c

koty brytyjskie, sphinx

2. FIGA Milhari*PL - kotka w nowym domu

BRI bs 24


Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kociaka przeczytaj uważnie !!!

Nasze kocięta są wychowywane w atmosferze domu rodzinnego. Wszyscy członkowie naszej rodziny (wraz z naszą sunią i innymi kotami) biorą w tym aktywny udział. W trakcie dorastania obserwujemy dokładnie jaki charakter oraz upodobania mają nasze kocięta i uwzględniamy ich indywidualne potrzeby.


Nowy właściciel oprócz wyprawki otrzyma od nas komplet informacji o kociaku oraz kocyk z legowiska dla łatwiejszej aklimatyzacji w nowym domu. Kocięta będą wydawane do nowego domu po ukończeniu co najmniej 12 tygodni życia. Będą dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane.
Opuszczając nasz dom kocięta będą nauczone korzystać z kuwety i drapaka oraz będą w pełni przygotowane do samodzielnego życia w nowej rodzinie.
UWAGA !!!

NIE SPRZEDAJEMY KOCIĄT BEZ RODOWODU !!!

Kocięta w naszej hodowli są wynikiem przemyślanych skojarzeń w określonym celu hodowlanym. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym kotom zdrowe i szczęśliwe życie. Używamy sprawdzonych profesjonalnych karm. Dbamy o regularne odrobaczywianie oraz szczepienia profilaktyczne.
Koty są przebadane w kierunku Fel V, FIP, FIV - wynik negatywny.© milhari *pl - hodowla kotów brytyjskich & sphinx | gości: | projekt i wykonanie: chefrenek design
Milhari *PL
Hodowla kotów brytyjskich & sphinx

Ewa Topolska
Sosnowiec
Tel: 602-712-400
e-mail: hodowla@milhari.pl